Dalaman Havalimanı – Palamutbükü Transfer

Dalaman Havalimanı Datça Palamutbükü Arası Ulaşım Kaç Km & Kaç Saat?  

  • Dalaman Havaalanı Datça Aktur Arası Ulaşım 185 km olup Dalaman Havalimanı Datça Aktur transferiniz yaklaşık 2 saat 50 dk sürmektedir.

Dalaman Havalimanından Palamutbüküne Nasıl Gidlir?

  • Dalaman Havalimanı Datça Palamutbükü Transferiniz için Gezinet Datça Transfer 0252 712 84 00 numaralı telefondan bilgi alarak, Dalaman Havaalanından Palamutbüküne Özel Transfer ile direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Yada Datça Paylaşımlı Transfer hizmetimiz ile Datça Merkez’e kadar gelip, Palamutbükü Minibüsleri veya Taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Dalaman Havaalanı Datça Palamutbükü Özel Transfer hizmetimizde,, Gezinet Transfer Datça ile en güvenilir şekilde Dalaman Palamutbükü ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız Ulaştırma bakanlığı ve Türsab 'tan alınmış tüm yetki belgelerine sahiptir.
  • Dalaman Havalimanından Palamutbüküne Taksi ile ulaşım, Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer hizmetimizden daha maliyetlidir.
  • Palamutbükü’ ne Transferleriniz hakkındaki tüm sorularınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı – Datça Palamutbükü Paylaşımlı Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon : 0252 712 84 00 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_palamutbuku_transfer.jpg
datca_shuttle_paylasimli_transfer_saatleri1.jpg
dalaman_havalimani_datca_shuttle2.jpg
dalaman_datca_paylasimli_shuttle_transfer2.jpg