Datça'ya Nasıl Gidilir? | Datça Otelleri Transfer

Datça’da Nerede Kalınır? Hakkında küçük bir bilgilendirme;

Datça Otelleri , Datça Butik Oteller ve Datça Pansiyonları genelde Oda-Kahvaltı hizmet vermektedir. Seçiminiz Datça Apart Otel ise sadece konaklama hizmeti alırsınız.

Genelde 3 yıldızlı ve ayarında tesisler düşünün. Diğer taraftan 5 yıldızlı tesisler ayarında Butik Otellerimiz de var güzel Datça’da.

Diğer taraftan Bungalov tatili sevenler içinde Datça Bungalov Otelleri’ de var.

Datça’mızın en güzel yanı, Datça merkezde nerede kalırsanız kalın, ister pansiyon, ister otel, ister apart, kaldığınız yerin denize uzaklığı yürüyerek 5 dakika ve bütün plajlar ücretsiz ve halka açık.Daha detaylı bilgi için >>> www.datcaotelleri.com

Dalaman Havalimanı - Datça Otelleri Transfer 

Datça’ ya tatil için gelmek isteyenlerin,  çok büyük bir çoğunluğu ( Eğer Havayolu ile gelecekse )  Dalaman Havalimanını kullanır. Çünkü Dalaman Havalimanı, Datça’ya en yakın havalimanıdır ve Dalaman Havalimanı – Datça arasındaki mesafe 162 km ve 2 saat 30 dakika süren bir yolculuktur.

Dalaman Havalimanından Datça’ya en ucuz ulaşım seçeneği olan; Dalaman Havalimanından Marmaris’e Havaş’ı kullanarak gelmek ve Marmaris’ ten de Datça Minibüslerine binerek Datça’ya gelmek ne kadar en ucuz seçenek olsa da, çok zahmetli ve yorucu yolculuk. İşin birde valiz kısmı var. O yüzden en çok tercih edilen yöntemleri size anlatalım.

Dalaman Havalimanı – Datça Otelleri Özel Transfer 

Genellikle kalabalık gelenlerin kullandığı bir yöntem.  Ulaşımınız VİP araçlar ile sağlanır. Aracımızın 7 kişiye kadar kapasitesi vardır. Havalimanına inişinizde karşılanırsınız ve hemen hareket edilir. Otelinize kadar bırakılırsınız. Dönüşte de, uçağınızın hareket saatinden 4 saat önce otelinizden alınırsınız ve uçağınızın kalkışından 90 dakika önce Dalaman Havalimanında olursunuz. Dalaman Havalimanı – Datça Özel  Transfer  Hizmetimizin Fiyatı 390 TL

( 5 kişi ve üzeri kalabalık bir aile yada arkadaş grubuysanız size kesinlikle bu yöntemi öneriyoruz )

Dalaman Havalimanı – Datça Otelleri Paylaşımlı Shuttle Transfer

Datça’ ya tatile 1-4 kişi arası geliyorsanız da size kesinlikle paylaşımlı shuttle transfer hizmetimizi öneriyoruz. Ulaşımınız 14 ve 16 kişilik minibüsler ile yapılır. Bu hizmetimizde de Havalimanına inişinizde karşılanırsınız ve otelinize kadar bırakılırsınız. Tek farkı geldiğiniz araçta başka yolcularda vardır. Bu hizmeti aslında Dalaman Datça Havaş gibi düşünün ama en büyük farkı karşılanmanız ve otele kadar bırakılmanız. Dönüş yolunda da tekrar otelinizden alınırsınız. Dalaman – Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer Hizmetimizin Fiyatı ( Kişi Başı ) 80 TL.

Dalaman Havalimanı – Datça Otelleri Ücretsiz Transfer

Datça’ya Dalaman Havalimanından tatil için geliş ve gidişlerinizde hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Tek yapmanız gereken Datça Otel Rezervasyonunuzu www.datcaotelleri.com ‘ dan yapmak. Seçiminiz Eski Datça Otelleri, Datça Butik Otel, Datça Merkez Otelleri, Datça Pansiyon, Datça Palamutbükü Otelleri olabilir, hiç fark etmiyor. Dalaman Havalimanından Datça'ya geliş ve gidişlerinizde paylaşımlı shuttle transfer hizmetimizden ücretsiz faydalanıyorsun.

Dalaman Havalimanı – Datça Otelleri Transfer Tüm Liste ( A – Z )

Dalaman Havalimanı - Datça Otelleri Arasında En Uygun Fiyatlar ile Transfer Ulaşım. Dalaman Havalimanı - Datça Özel Transfer ve Ucuz Paylaşımlı Shuttle Transfer İle Ulaşım İçin Telefon : 0252 712 84 00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datca_otel_transfer3.jpg