Dalaman Havalimanı - Datça Transfer

Bu sayfamızda size Datça Transfer yani Datça Ulaşım ile ilgili tüm merak ettiklerinizin cevaplarını vermeye çalışacağız. Biz, Datça’da havalimanı transfer hizmeti veren yerel bir firmayız. Dalaman Havalimanı’nın Datça’ya en yakın havaalanı olmasından dolayı da, yoğun olarak Datça ve Dalaman Havalimanı arası özel transfer ve paylaşımlı shuttle transfer hizmeti veriyoruz. Bodrum Milas Havaalanı ve İzmir Menderes Havalimanından  Datça’ ya sadece özel  transfer hizmetimiz var. Dalaman Havalimanı Datça’ya en yakın havalimanı ve Datça’ya havayolu ile ulaşımınızda kullanmanız gereken en mantıklı yol. Tabi biz sizi direkt sonuca getirdik. Bu sonuca gelene kadar yapılan bir sürü arama var. Aklınızda birçok soru var. Gelin hep beraber soru cevap tarzında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını verelim. Tabi bu sorular ve cevaplar Dalaman Havalimanından Datça’ya gelişiniz için yapacağınız sorgulamalar.

Dalaman Havaalanından Datça’ya Nasıl Gidilir veya Dalaman Havalimanı Datça Ulaşım

Dalaman Havalimanı Datça Otobüs

Dalaman Havalimanı Datça arasında direkt otobüs seferi yoktur. Havaalanından Dalaman Otogar’a gidip Marmaris’ekadar gitmek için Fethiye – Marmaris arası sefer yapan minibüslerine binmeniz gerekiyor. Marmaris Otogar’dan da Datça Minibüslerine binmeniz gerekiyor. Bu arama aslında Dalaman Havalimanı Datça Minibüs olmalıymış. Hiç kullanılmayan ve tavsiye etmediğimiz bir yöntem.

Dalaman Havalimanı Datça Havaş

Havaş’ ın Dalaman Havalimanından Datça’ya direkt seferi yok.Dalaman Havalimanından ancak Marmaris otogara kadar gelebilirsiniz. Sonrasında ya Datça minibüslerine bineceksiniz yada taksi ile yolunuza devam edeceksiniz.

Dalaman Datça Transfer 35 TL

2013 yılında Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Transfer hizmetimize başladığımızdaki fiyatımız. Bu arada 2013 yılı ortalama $ kuru 2 TL yani $ 17,5.- O tarihte herkes bu hizmete başladığımızda çok ucuz diyordu, Şimdi fiyatımız 125 TL desek, taşlanırız muhtemelen

Dalaman Datça Ucuz Transfer

Sırasıyla gidecek olursak Dalaman Datça Otobüs ve Dalaman Datça Havaş sorularınızın cevaplarınızda anlattığımız yöntemler Dalaman Datça Ucuz Transfer’ in cevapları. En ucuzu bu yöntemler. Gerçekten meşakkatli bir yolculuk.Maliyet açısından bir tık üstü ama ucuz ve konforlu bir seyahat için size tavsiyemiz, Dalaman Datça Shuttle yani Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Transfer hizmetimiz olacaktır.

Dalaman Datça Özel Transfer

Kalabalık bir aile veya grupsanız Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer hizmetimizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ama 1-2 kişilik seyahat için yine ısrarla Dalaman Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer deriz. Özel transferde araç size özel oluyor ve araç için ücret ödüyorsunuz. Paylaşımlı transfer için koltuk için ödeme yaparsınız.

Dalaman Datça Kaç Km & Dalaman Datça Arası Kaç saat

Dalaman Havalimanı Datça arası 175 km mesafe ve 2 saat 30 dakika süren bir yolculuk.

​Dalaman Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer

Havaş’ın Dalaman Havalimanından Datça’ya direkt seferleri olmadığı için bu hizmeti biz veriyoruz. Tamamen Havaş mantığı. Farkımız ise önceden rezervasyonunuzu almamız gerekiyor. Karşılamanız yapılır ve aynı araçta diğer yolcularımız ile birlikte yolculuk yaparsınız. Sadece kullandığınız koltuk için ödeme yaparsınız. Adı niye paylaşımlı transfer derseniz; yolculuk yaptığınız aracın maliyetini diğer yolcular ile paylaşırsınız. Bu arada paylaşımlı transfer, shuttle transferin Türkçe karşılığı.

Dalaman Datça Transfer Ücretleri

Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer hizmetimiz, tek yön, kişi başı 80 TL. 

Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer hizmetimiz ise 1-7 kişi fark etmez, tek yön 400 TL.

Dalaman Datça Transfer Servis Saatleri

Paylaşımlı shuttle transfer hizmetimiz tüm yılı boyunca sürüyor. Dalaman Havalimanından Datça’ya gelişlerinizde 09:00 – 22:00 saatleri arasında iniş yapan tüm uçaklar için, Datça’dan Dalaman Havalimanına da , Dalaman Havalimanından 08:00 – 24:00 saatleri arasında kalkış yapan tüm uçaklar için paylaşımlı shuttle transfer hizmetimiz var. Tek yapmanız gereken önceden rezervasyon yaptırmak.

Gezinet Datça Transfer Rezervasyon ve Bilgi Hattı : 0252 712 84 00 

Gezinet Transfer Datça Paylaşımlı Transfer ile Dalaman Havalimanından Nerelere Gidebilirim ?

Dalaman Kurucabük Ulaşım : Dalaman Datça Kurucabük Transfer hizmetini en uygun fiyat garantisi ile Gezinet’ten alabilirsiniz. Aynı zamanda Kurucabük Dalaman Havalimanı ulaşımınızı da gerçekleştirebilirsiniz.
Dalaman Datça Aktur Ulaşım : Dalaman Havalimanı Datça Aktur Tatil Sitesi transferinizi bizimle yapabilirsiniz. Dalaman Datça Aktur Transfer hizmetimizin yanı sıra Datça Aktur  Dalaman Havalimanı transferinizi de 365 gün yapmaktayız.
Dalaman Billurkent Ulaşım : Dalaman Havalimanı Billurkent transferi hizmetimiz yıl boyu sizin için sunulmaktadır. Ayrıca Billurkent Dalaman transferi için de her gün servislerimiz bulunmaktadır.
Dalaman Zarbun Sitesi Ulaşım : Dalaman Havalimanı Zarbun sitesi transfer ve Zarbun sitesi Dalaman transfer hizmetinizi en uygun koşullarda yapmaktayız.
Dalaman Karaincir Ulaşım : Dalaman Karaincir transferi ve Karaincir Dalaman Havalimanı transferi yıl boyu devam etmektedir.

Dalaman Mesudiye Transfer, Dalaman Ovabükü Transfer, Dalaman Knidos Transfer, Dalaman Palamutbükü Transfer hizmetleri için, Datça merkeze kadar geldikten sonra, minibüs duraklarından en uygun ve hızlı koşullarda istediğiniz bölgeye geçmeniz için yardımcı olmaktayız.

Gezinet Transfer Datça ile;
Dalaman Datça Özel Transfer , Datça Dalaman Özel Transfer
Dalaman Palamutbükü Özel Transfer, Palamutbükü Datça Özel Transfer
Dalaman Aktur Tatil Sitesi Özel Transfer, Aktur Dalaman Özel Transfer
Dalaman Mesudiye Transfer, Mesudiye Dalaman Özel Transfer
Dalaman Ovabükü Özel Transfer, Ovabükü Dalaman Özel Transfer
Dalaman Billurkent Özel Transfer, Billurkent Dalaman Özel Transfer
Dalaman Zarbun Sitesi Özel Transfer, Zarbun Sitesi Dalaman Özel Transfer
Dalaman Karaincir Özel Transfer, Karaincir Dalaman Özel Transfer hizmetlerini alabilirsiniz.

 

datca_transfer2.jpg
dalaman_havalimani_shuttle_transfer.jpg
dalaman_havalimani_datca_shuttle.jpg
dalaman_datca_paylasimli_shuttle_transfer.jpg